Nasza misja

Wspieramy rozwój szkół i placówek

Naszym celem jest wspieranie rozwoju publicznych oraz niepublicznych szkół i placówek, a także rozwoju zawodowego nauczycieli i kadry kierowniczej poprzez świadczenie wysokiej jakości usług edukacyjnych opartych na najnowszej wiedzy z zakresu różnorodnych dziedzin.

Misją Publico jest doskonalenie nauczycieli w zakresie praktycznych umiejętności metodycznych, wychowawczych, dydaktycznych i psychologicznych, niezbędnych w pracy pedagogicznej i profilaktycznej z dziećmi i młodzieżą oraz prowadzenie wszelkich innych działań, mających na celu podnoszenie wiedzy, umiejętności
i kompetencji nauczycieli i innych pracowników oświaty każdego szczebla.

Ośrodek Edukacji Publico powstał na bazie ponad dwudziestoletniego doświadczenia w organizowaniu i prowadzeniu szkoleń dla osób dorosłych. Nasi trenerzy i wykładowcy to grono cenionych i wybitnych ekspertów
w swoich dziedzinach.

Od 2020 roku, kiedy to rzeczywistość edukacyjna w Polsce i na świecie zderzyła się
z nieznanymi dotychczas wyzwaniami spowodowanymi pandemią, postanowiliśmy włączyć się wszystkimi zasobami w proces wsparcia nauczycieli w ich powołaniu
i rozwoju zawodowym. Jesteśmy zaszczyceni, że możemy służyć Państwu – reprezentantom tak szczególnego i wyjątkowego zawodu, na ścieżce rozwoju osobistego i zawodowego.


Anna Kornacka, właścicielka Ośrodka Edukacji Publico
Zespol_ikonka

Nasz zespół składa się z osób, które połączyła wspólna misja

– chęć wsparcia nauczycieli w ich powołaniu i rozwoju zawodowym. To grono wyspecjalizowanych ekspertów i pasjonatów, którzy nieustannie rozwijają się zdobywając nowe kwalifikacje. To osoby, które lubią i potrafią dzielić się wiedzą i doświadczeniem.


Szkolenia_ikonka

Nasze szkolenia organizujemy z największą troską

o jak najlepsze dostosowanie treści do Państwa potrzeb i oczekiwań. Dokładamy wszelkich starań, aby zadbać również o Państwa komfort oraz bezpieczeństwo podczas zajęć, zarówno stacjonarnych, jak i online.


Wartosci_ikonka3

Nasze wartości, którymi kierujemy się w codziennej pracy

to szacunek dla drugiego człowieka, komunikacja oparta na empatii, spojrzenie holistyczne na edukację (zaangażowanie na poziomie umysłu, ciała i emocji), stały rozwój oraz aktualizowanie swojej wiedzy.